Вс, 19.08.2018, 21:04
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | Мій профіль | Вихід
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід


Про нас

Центр комплексного лікування опорно-рухового апарату «Опора» м. Чернівці спеціалізується на лікуванні, діагностиці та реабілітації захворювань опорно-рухового апарату. Основним напрямком діяльності центру є лікування та реабілітація захворювань хребта і суглобів. Для надання якісної допомоги пацієнтам в центрі «Опора» працюють кваліфіковані спеціалісти: лікар-вертебролог, мануальний терапевт, інструктори з лікувальної фізкультури, масажисти та ін. Для кожного відвідувача центру здійснюється індивідуальний і комплексний підхід у вирішенні його проблем. В центрі проводиться комплексне обстеження і лікування захворювань хребта і суглобів. У лікувальному центрі проводиться широкий комплекс лікувальних та реабілітаційних процедур, до яких відносяться: підводне витягування хребта, масаж, мануальна терапія, остеопатія, лікувальні блокади. Для реабілітації хребта та суглобів у нашому центрі проводиться лікувальна фізкультура, кінезітерапія, за допомогою яких можна досягти хороших результатів у відновленні порушених функцій хребта, зміцнити м'язовий каркас і закріпити досягнуті ефекти лікування.

Вертебрологія - розділ медицини, завданням якої є лікування, діагностика та профілактика захворювань хребта і пов'язаних з ним захворювань, заснованих на синтезі знань ортопедії, травматології, неврології, мануальної терапії, рефлексотерапії. Лікар-вертебролог, володіючи всіма вищезазначеними знаннями, здатний діагностувати, правильно оцінити тяжкість захворювання, якщо в цьому є необхідність, визначити напрям подальшого обстеження і призначити адекватне лікування. Як правило, лікування захворювань хребта не обмежується тільки прийомом лікарських препаратів, але також передбачає комплекс лікувальних заходів, що включають в себе мануальну терапію, ЛФК, фізіотерапію, масаж, носіння ортопедичних корсетів і комірів, зміна способу життя і поведінки, дієту і т. д. Основною метою лікаря вертебролога є діагностика та лікування захворювань хребта і пов'язаних з ними ускладнень. Розуміння того факту, що функціональний стан хребта впливає на здоров'я організму людини в цілому, сприяє прогресу вертебрології як медичної спеціальності.
Хребет - це стержень здоров'я, основа всього нашого організму. Будь-яка недуга у всіх частинах тіла завжди позначається на хребті і навпаки - захворювання хребта негайно "тягнуть" за собою масу різних порушень і захворювань, починаючи з звичайного функціонального блоку одного з хребтових сегментів, різних варіацій ураження міжхребцевого диска (включаючи грижу диска) і закінчуючи захворюваннями", що вражають весь хребетний стовп (в першу чергу, це остеохондроз). Проблеми з хребтом в тій чи іншій мірі відчуває кожна людина, починаючи з 20-річного віку. Як наслідок – зниження активності, головний біль і загальний дискомфорт. Хвороби суглобів і хребта не дають нам повноцінно жити і працювати, забирають у нас сили і дорогоцінний час. Якщо ще недавно лікування суглобів представляло з себе тривалий, часто болючий процес, то сьогодні, з появою нових сучасних методик, лікування хребта та суглобів проходить швидко і безболісно. Своєчасне і ефективне лікування хребта дозволяє вам швидко позбутися від таких неприємних симптомів, як головний біль, біль у спині та інших відчуттів, що викликають дискомфорт. Ми пропонуємо природні і абсолютно нешкідливі для здоров'я процедури, які допоможуть зняти біль, напругу і втому. Для кожного пацієнта підбирається індивідуальна комплексна програма лікування.