Вс, 19.08.2018, 21:04
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | Мій профіль | Вихід
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід


Масаж

Масаж спини в лікувальному центрі «Опора»

     Масаж спини застосовується для профілактики і лікування багатьох захворювань хребта, таких як остеохондроз, грижі хребта, порушення постави, сколіози, міозити та ін
     У нашому центрі масаж проводиться як окрема лікувальна процедура або у складі комплексної програми лікування спини. Масаж спини виконується перед сеансом мануальної терапії, в поєднанні з підводним витягуванням хребта, блокадою, кинезитерапией, фізіотерапевтичними процедурами.
Ефекти лікувального масажу спини:
• масаж спини знімає напругу, усуває м'язовий спазм, сприяє відновленню тонусу і еластичності м'язів.
• відновлює нормальний кровообіг в ішемізованих ділянках хребта та оточуючих м'яких тканин, сприяє поліпшенню венозного відтоку.
• лимфодренажная функція масажу забезпечує нормальний відтік міжтканинної рідини по лімфатичних капілярах.
• масаж спини стимулює обмінні процеси в тканинах, завдяки чому запускаються репаративні процеси в міжхребцевих дисках, суглобах хребта, м'язово-зв'язковому апараті спини.
• відновлення нормальної біомеханіки хребта та корекція наявних перекосів, викривлень і порушень постави.
• зняття втоми, емоційної напруги, стресу, поліпшення загального самопочуття пацієнта.
     Включення масажу спини в комплексну програму лікування хребта дозволяє значно поліпшити лікувальний ефект. Масаж спини дозволяє зняти м'язову напругу, усунути м'язовий спазм, поліпшити кровообіг і обмінні процеси в м'язах спини і хребті.
     Масаж спини дозволяє зміцнити м'язовий корсет, відновити правильний розподіл м'язового тонусу, завдяки чому після проведеного лікувального масажу поліпшується постава, зменшуються наявні викривлення хребта. При порушеннях постави, сколіозі хороший ефект дає поєднання масажу спини з корекцією хребта, мануальною терапією. В даному випадку одночасно з нормалізацією м'язового тонусу спини відбувається вирівнювання хребців і відновлення правильних взаємин в хребетно-рухових сегментах.
     У нашому центрі проводиться лікувальний масаж спини, який відрізняється від інших видів масажу тим, що при його проведенні враховується наявність тих чи інших захворювань хребта і організму в цілому, стан змінених м'яких тканин. Даний вид масажу дозволяє безпосередньо впливати на проблемні ділянки спини, створюючи необхідні умови для їх якнайшвидшого одужання.
     При проведенні лікувального масажу спини враховується характер захворювання, гострота процесу, особливості його перебігу, наявність показань та протипоказань до проведення процедури.
     Показанням для масажу спини є різні дегенеративно-дистрофічні захворювання хребта: остеохондроз, протрузії та грижі міжхребцевих дисків після купірування загострення, спондолоартроз, порушення постави, викривлення хребта, реабілітація після перенесених травм, операцій, міозити та міалгії, стану м'язового перенапруження спини. Також масаж спини рекомендується виконувати з профілактичною метою для підтримки здорового стану хребта і організму в цілому.
     При певних захворюваннях хребта робити масаж спини заборонено. До таких захворювань відносяться онкологічні захворювання, інфекційні процеси, травми хребта, деякі аномалії розвитку хребців, зміщення. Протипоказаний масаж спини також при деяких загальних захворюваннях.