Вс, 19.08.2018, 21:04
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | Мій профіль | Вихід
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід


Мануальна терапія

МАНУАЛЬНА ТЕРАПІЯ ХРЕБТА
 
Мануальна діагностика і лікування хребта

     Мануальна терапія відома з давніх віків, її часто називають костоправством, на території США прийнято назву хіропрактика, остеопатія. Саме в мануальної терапії найбільший відсоток повного, спонтанного зцілення, але і ризик ускладнень теж великий. Вже після кількох прийомів можна позбутися нестерпних болів у попереку, хронічного дискомфорту в хребті і інших різних болів і порушень.
 
Що лікує мануальна терапія?

     Насамперед, метод займається лікуванням хребта, усуненням функціональних блокувань (зміщення хребців), зняттям рефлекторного спазму м'язів та деяких інших порушень.
     Найбільш часті скарги при зверненні до мануального терапевта — це біль в попереку, шиї, «кількість у спині», оніміння, біль у ногах, руках, головні болі, запаморочення, простреливающие болю в грудній клітці та інші. Найбільш часті захворювання, з якими має справу мануальний терапевт , це остеохондроз, хребетні грижі, сколіоз, порушення постави, різні вертеброгенні синдроми та інші.
      Найбільш часті захворювання, з якими має справу мануальний терапевт , це остеохондроз, хребетні грижі, сколіоз, порушення постави, різні вертеброгенні синдроми та інші захворювання.
     Охорона здоров'я США рекомендує мануальну терапію (хіропрактику), як основний метод лікування болю в спині, м'язах, суглобах, кінцівках.

Як лікує мануальний терапевт?

     Слово manus – в перекладі означає рука, тобто лікування хребта проводиться руками лікаря. На кожен хребець можна застосувати близько 100 різних прийомів мануальної терапії. Основна мета лікування «руками» — усунення першопричини захворювання, зменшення больових відчуттів, гальмування прогресування деяких захворювань. На жаль, сучасна медицина не може надати якесь лікування при хронічних болях у спині, у більшості випадків вона безсила. Ось чому люди все частіше і частіше звертаються до мануальних терапевтів.

Лікування спини у мануального терапевта

     Техніки мануальної терапії можна розділити на кілька класів, кардинально відрізняються в своїх напрямках: маніпуляційна терапія (лікування хребта, ребер, таза, кінцівок), вісцеральна остеопатія (займається лікуванням внутрішніх органів), краніо-сакральна терапія (робота з головою, кістками черепа). Практично фахівці ЦЛХС «Опорап» досконало володіють усіма трьома методиками, що дозволяє позбавити пацієнтів від багатьох порушень, захворювань. Найбільшого поширення набула маніпуляційна терапія у зв'язку зі своєю високою ефективністю і безперечністю результатів.

Як вибрати фахівця?

     У будь-якому випадку, необхідно розуміти, що мануальна терапія — це лікувальний захід, що це не масаж, не лазня і навіть не «таблетку під язик покласти». У мануальної терапії є ряд протипоказань, якщо ви приходите на прийом і на вас не заповнили медичну картку, не розпитали про можливі захворювання, не призначили додаткові обстеження — будьте обережні, можливо, з вами буде працювати «черговий масажист» і в кращому випадку результат буде відсутній. Мануальна терапія і масаж — це принципово різні методики лікування хребта, масаж впливає на м'які тканини, мануальна терапія — на кістки, хребці, міжхребетні диски. Якщо масаж приносить тимчасовий ефект, то мануальна терапія у вертебрології вже після кількох прийомів може позбавити від хронічних болів, дискомфорту, деяких захворювань.