Вс, 19.08.2018, 21:03
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | Мій профіль | Вихід
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід


Люмбаго

Простріл у попереку (люмбаго) – це різкий напад болю в спині, який може тривати годинами. Найчастіше люмбаго виникає у людей з остеохондрозом. Провокуючими факторами прострілу в спині служать надмірні фізичні навантаження і перенапруження м'язів спини.
Люмбаго (або простріл у попереку) являє собою різкий напад болю в спині, який може тривати від декількох хвилин до декількох годин.
У більшості випадків простріл виникає внаслідок остеохондрозу та його ускладнень. Найчастіше подібні напади виникають з необережності, коли хворий робить різкі рухи або займається надмірними фізичними навантаженнями. Основні симптоми люмбаго – це сильна біль і м'язову напругу в області попереку. Часто простріл у спині супроводжується головним болем.

Фактори, що сприяють прострілу у попереку

Сильний біль (простріл) при люмбаго виникає внаслідок подразнення рецепторів фіброзного кільця міжхребцевого диска. Простріл супроводжується тонічною напругою м'язів, що ще більше посилює симптоматику.
Провокуючими факторами у цьому випадку можуть бути фізичні навантаження, що призводять до перенапруження м'язів поперекової області. Простріл у попереку також може розвинутися при перегріванні області попереку з подальшим переохолодженням. Тривале перебування в незручній позі і часті застуди також є потужним провокуючим фактором виникнення різких болів у попереку.
У спортсменів поширеною причиною простріли в попереку є різні удари, травми і зміщення хребців при надмірних фізичних навантаженнях.
У деяких випадках люмбаго поєднується з таким захворюванням, як ішіас. У даному випадку говорять про люмбоішіалгії. Больові відчуття при цьому можуть бути найрізноманітніші: ниючі, різкі, проколюючі або простреливающие. Як правило, болі посилюються при ходьбі, кашлі і фізичному напруженні.