Вс, 19.08.2018, 21:04
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | Мій профіль | Вихід
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід


Кінезотерапія

Кінезітерапія при захворюваннях хребта і суглобів в лікувальному центрі «Опора»
 
     У нашому центрі проводиться фізична реабілітація захворювань опорно-рухового апарату на багатофункціональних лікувальних тренажерах (МЛТ).
     В основі методики лікування хребта та суглобів на багатофункціональних тренажерів лежить використання методів кінезітерапії - лікування рухом.
    Даний метод включає в себе систему вправ, спрямованих на тренування глибоких м'язів спини та суглобів, які впритул прилягають до кістково-суглобового апарату. При цьому створюються сприятливі умови для відновлення порушених функцій хребта, суглобів, хрящової та м'язової тканини. У тренируемой області поліпшується кровообіг, нормалізується м'язовий тонус, відновлюється порушена трофіка.
Вправи виконуються під контролем кваліфікованих спеціалістів. Проведення даного методу кінезітерапії допоможе ефективно боротися з такими недугами, як остеохондроз хребта, міжхребетні грижі і протрузії, порушення постави і сколіоз, артроз, наслідки травм та іншими захворюваннями опорно-рухового апарату.

Застосування кінезітерапії при захворюваннях хребта

     В більшості випадків причиною болю в спині є змінені м'які тканини (м'язи, зв'язки, сухожилля), що оточують хребет. Біль у них відбувається в результаті перенапруження тканин, що виникають при різноманітних факторах, які збільшують тиск і навантаження на хребет. Це може бути тривале перебування в одному положенні, наприклад, робота офісних працівників, водіїв, неправильна постава, сутулість, підйом вантажів, сон на невідповідному подушці або матраці, недостатня фізична рухливість або перевантаження при заняттях різними видами спорту.
     При тривалому перенапруженні м'яких тканин і бездіяльності стосовно такого стану, з часом відбуваються дистрофічні зміни в самих хребцях, міжхребцевих дисках і суглобах хребта, що проявляється розвитком остеохондрозу, появою протрузій та гриж міжхребцевих дисків, сколіозу.
     Застосування методу кінезітерапії дозволяє усунути перенапруження м'язів спини, сприяє зменшенню набряку і запалення м'яких тканин за рахунок нормалізації кровообігу, а також призводить до відновленню трофічних порушень хребти і оточуючих його тканин.
     Застосування методу кінезітерапії при захворюваннях спини повинне контролюватися лікарем. Даний метод показує хороші результати для відновлення багатьох захворювань хребта, але призначати його слід з урахуванням специфіки захворювання кожного пацієнта.
     Для зміцнення досягнутого ефекту пацієнтам рекомендується на певний час продовження фізичних вправ, в домашніх умовах, за допомогою комплексу аутокинезитерапии. Наш інструктор в повній мірі проводить навчання.