Вс, 19.08.2018, 21:04
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | Мій профіль | Вихід
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід


Блокади

Лікувальні медикаментозні блокади в лікувальному центрі «Опора»

     Для лікування багатьох захворювань хребта та суглобів, що супроводжуються гострим болем, першочерговим завданням має бути купірування больового синдрому. Біль несе як позитивну функцію, виступаючи в якості сигналу про порушення, так і ряд негативних. Гостра тривала біль призводить до спазмів м'язів, судин з наступною гіпоксією, лімфо - і венозним стазам та появи набряку уражених структур.
     Для купірування болю найбільш ефективним є метод медикаментозної блокади.Блокада - це ін'єкція медикаментів область, навколишнє нерв, корінець або в область суглоба.
    Для проведення блокад використовуються препарати різного дії. Це можуть бути знеболюючі засоби, спазмолітики, протинабрякові засоби, локальні анестезуючі речовини (новокаїн, лідокаїн, та ін), гомеопатичні препарати, стероїди, вітаміни і анальгетики
     В результаті лікувального впливу поліпшується лімфатичний відтік, дренаж зв'язкових тканин, їх знімається набряк, що призводить до купіруванню больового синдрому і відновлення функції.
     Особливо ефективною блокада може бути в поєднанні з іншими лікувально-реабілітаційними заходами. При проведенні лікувальних новокаїнових блокад, крім купірування болю, в деяких випадках отримують виразний вазодиллятационный і протинабряковий ефект і поліпшення нервово-трофічної функції.
     За допомогою лікувальних блокад можуть вирішувати і профілактичні завдання: своєчасне їх застосування з адекватним підбором вводяться лікарських препаратів при I стадії неврологічних синдромів остеохондрозу хребта сприяє запобіганню розвитку дистрофічних процесів в дистонически або асептично запально змінених тканинах, а також попередження стабілізації процесу при можливості досягнення повної ремісії. Важливо дотримання техніки проведення блокади з метою попередження ускладнень. Число блокад залежить від поставленої мети (аналгезуючий, м'язово-спазмалитический, ангіодістоніческій ефекти і ін). Воно може коливатися від 2-3 до 10-15. Склад лікарської суміші визначається лікарем з урахуванням неврологічного синдрому.